Listy Referencyjne

Sprawdź co inne firmy mówią o współpracy z nami.

Logo Mercedes Garcarek

Auto Partner, Jan Garcarek i Andrzej Garcarek sp. j.

Obecnie nasza firma - Auto Partner J. i A. Garcarek to nie tylko podtrzymywanie wieloletnich tradycji i zamiłowania do motoryzacji, ale również wychodzenie naprzeciw naprzeciw klientom poprzez ciągły rozwój, doskonalenie umiejętności oraz świadczenie usług na jak najwyższym poziomie w celu zaspokojenia tych najbardziej wyszukanych potrzeb. Dlatego też w naszej Autoryzowanej Stacji Obsługi możecie Państwo liczyć na fachową pomoc związaną z zakupem bądź sprzedażą samochodu, jego eksploatacją czy obsługą serwisową.

Logo Arkana

Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. K.

Arkana to polska marka, która swoimi innowacjami z zakresu profesjonalnej kosmetologii dzieli się od 2011 roku. Otwarci na światowe nowości z branży uważnie je śledzimy, ale też sami inicjujemy, czego wyrazem są nowatorskie dermokosmetyki, które przekraczają granicę tradycyjnej pielęgnacji. Chcemy odkryć przed Wami Arkana Urody, pokazać, iż piękno jest wypadkową naszych codziennych decyzji, a autentyczna odnowa skóry wymaga czasu i świadomego wyboru.

Poznańskie Stowarzyszenie Żużla

Wiosną 2004 r. powstało Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe, a pod koniec 2005 r. zgłoszono drużynę PSŻ-u Poznań do rozgrywek II ligi i zakontraktowano pierwszych czterech zawodników.Zmagania ligowe drużyny z Golęcina kibice obserwowali nieprzerwanie przez sześć sezonów do 2011 r., po czym wycofano poznańską drużynę z rozgrywek.Po kolejnej reaktywacji sportu żużlowego zorganizowano w Poznaniu w 2015 r. cykl trzech turniejów pod nazwą Lotto Poznań Speedway Cup, którego zwycięzcą został Marcin Jędrzejewski.

EWRA Sp. z o.o.

Począwszy od 2017 roku EWRA Sp. z o.o. jest aktywnym członkiem Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami, natomiast w roku 2018 uzyskała pozytywną rekomendację i jako jedyna polska firma stała się członkiem międzynarodowego stowarzyszenia e-Iure (www.e-iure.com).

Logo Grajewscy

Grajewscy sp.j.

Jesteśmy hurtownią branżową współpracującą z podmiotami posiadającymi działalność o profilu florystycznym, dekoratorskim, bukieciarskim, hotelowym, restauracyjnym, pogrzebowym lub eventowym. Jako członek Stowarzyszenia Florystów Polskich polityka naszej firmy nie pozwala nam na handel detaliczny.Zarejestruj darmowe konto

i odbierz darmowy pakiet startowy