Listy Referencyjne

Sprawdź co inne firmy mówią o współpracy z nami.

Logo Grupa PSB Handel S.A.

Grupa PSB Handel S.A.

Składy budowlane PSB w tym PSB Profi to sieć oferująca szeroki asortyment materiałów budowlanych i remontowych. W sieci składów PSB można również nabyć m.in. narzędzia budowlane i materiały wykończeniowe. Oferujemy materiały i rozwiązania znanych, sprawdzonych producentów gwarantujących najwyższą jakość wyrobów budowlanych.

Logo NASK

Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy

Kluczowym polem aktywności NASK są działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa internetu. Reagowaniem na zdarzenia naruszające bezpieczeństwo sieci w Polsce i koordynacją działań w tym obszarze zajmuje się Pion Centrum Cyberbezpieczeństwa, w którego skład wchodzi m.in. zespół CERT Polska (www.cert.pl). Zgodnie z ustawą o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa NASK-PIB został wskazany jako jeden z Zespołów Reagowania na Incydenty Komputerowe tzw. CSIRT, który koordynuje incydenty zgłaszane przez operatorów usług kluczowych, dostawców usług cyfrowych, samorząd terytorialny. Do CSIRT NASK incydenty mogą także zgłaszać wszyscy użytkownicy. NASK współtworzy także zaplecze analityczne oraz badawczo-rozwoje dla krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.

Logo Mercedes Garcarek

Auto Partner, Jan Garcarek i Andrzej Garcarek sp. j.

Obecnie nasza firma - Auto Partner J. i A. Garcarek to nie tylko podtrzymywanie wieloletnich tradycji i zamiłowania do motoryzacji, ale również wychodzenie naprzeciw naprzeciw klientom poprzez ciągły rozwój, doskonalenie umiejętności oraz świadczenie usług na jak najwyższym poziomie w celu zaspokojenia tych najbardziej wyszukanych potrzeb. Dlatego też w naszej Autoryzowanej Stacji Obsługi możecie Państwo liczyć na fachową pomoc związaną z zakupem bądź sprzedażą samochodu, jego eksploatacją czy obsługą serwisową.

Logo Arkana

Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. K.

Arkana to polska marka, która swoimi innowacjami z zakresu profesjonalnej kosmetologii dzieli się od 2011 roku. Otwarci na światowe nowości z branży uważnie je śledzimy, ale też sami inicjujemy, czego wyrazem są nowatorskie dermokosmetyki, które przekraczają granicę tradycyjnej pielęgnacji. Chcemy odkryć przed Wami Arkana Urody, pokazać, iż piękno jest wypadkową naszych codziennych decyzji, a autentyczna odnowa skóry wymaga czasu i świadomego wyboru.

Logo Poznańskie Stowarzyszenie Żużla

Poznańskie Stowarzyszenie Żużla

Wiosną 2004 r. powstało Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe, a pod koniec 2005 r. zgłoszono drużynę PSŻ-u Poznań do rozgrywek II ligi i zakontraktowano pierwszych czterech zawodników.Zmagania ligowe drużyny z Golęcina kibice obserwowali nieprzerwanie przez sześć sezonów do 2011 r., po czym wycofano poznańską drużynę z rozgrywek.Po kolejnej reaktywacji sportu żużlowego zorganizowano w Poznaniu w 2015 r. cykl trzech turniejów pod nazwą Lotto Poznań Speedway Cup, którego zwycięzcą został Marcin Jędrzejewski.

Logo EWRA

EWRA Sp. z o.o.

Począwszy od 2017 roku EWRA Sp. z o.o. jest aktywnym członkiem Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami, natomiast w roku 2018 uzyskała pozytywną rekomendację i jako jedyna polska firma stała się członkiem międzynarodowego stowarzyszenia e-Iure (www.e-iure.com).

Logo Grajewscy

Grajewscy sp.j.

Jesteśmy hurtownią branżową współpracującą z podmiotami posiadającymi działalność o profilu florystycznym, dekoratorskim, bukieciarskim, hotelowym, restauracyjnym, pogrzebowym lub eventowym. Jako członek Stowarzyszenia Florystów Polskich polityka naszej firmy nie pozwala nam na handel detaliczny.

Logo Gmina Burzenin

Gmina Burzenin

Burzenin - dawniej miasto, obecnie wieś leżąca przy średniowiecznym szlaku solnym prowadzącym z Małopolski do Wielkopolski i na Kujawy. W Burzeninie istniała wówczas komora solna. Założycielem wsi miał być ród Poraitów, którego pochodzenie wiąże legenda z bratem św.Wojciecha - Sobieborem. Przyjął ów ród nazwisko Burzeńskich (Bużeńskich).

Nasze plany na rozwój platformy w 2019 Sprawdź jakie funkcjonalności zamierzamy wdrożyć do końca tego roku.

SMS-y globalne

To największe przedsięwzięcie które przed sobą stawiamy. Wspólnie z nami dotrzesz SMS-em do każdego kraju na świecie.

Email marketing

Masowa wysyłka email pozwoli na uzupełnienie możliwości dotarcia w sposób elektroniczny do swoich klientów.

Własna karta SIM

Rejestracja swojej prywatnej karty SIM do masowej wysyłki SMS. Nasz system pozwoli Ci korzystać z własnej karty SIM.Zarejestruj darmowe konto

i odbierz darmowy pakiet startowy