Promocje SMSPLANET

Sprawdź nasze aktualne promocje

Nieaktywna - do 31.12.2019

Zintegruj swoje konto BaseLinker z naszą platformą. Do końca roku otrzymasz gwarantowaną stawkę od 6 do 8 gr (w zależności od wysyłki). Usługa dostępna dla klientów PostPaid.

Wtyczka umożliwia wysyłanie do klientów wiadomości SMS, z wykorzystaniem serwisu BaseLinker. Aby wysyłać wiadomości SMS do klientów, wykonaj następujące kroki:

 1. Zarejestruj się w serwisie SMSPLANET
 2. W formularzu BaseLinker w zakładce Integracje wprowadź wskazane dane autoryzacji pobrane z serwisu SMSPLANET które odnajdziesz w zakładce API
 3. Zgłoś swoje pole nadawcy (dla wiadomości jednokierunkowych) które będą widzieli klienci po otrzymaniu wiadomości SMS np. Twoja Firma lub wpisz numer 48664078423 (dla wiadomości dwukierunkowych). Akceptacja nadpisu zazwyczaj trwa do 24h w dni robocze. Do momentu akceptacji pola nadawcy możesz w ramach testów wpisać w systemie BaseLiner nadpis TEST. Numer dwukierunkowy działa bez oczekiwania na akceptację.


  Rodzaje wiadomości SMS
 4. Wyślij testową wiadomość przy użyciu specjalnego przycisku na tej stronie, aby sprawdzić poprawność połączenia z SMSPLANET
 5. Możesz już wysyłać wiadomości SMS do klientów. Wiadomości mogą być wysyłane na 2 sposoby:

  Wiadomości SMS wysyłane ręcznie - wiadomość należy wpisać w sekcji wiadomości na karcie pojedynczego zamówienia, jako rodzaj wysyłki należy wybrać 'Wiadomość SMS'.

  Wiadomości SMS wysyłane automatycznie - treść wiadomości należy najpierw zdefiniować w dziale Manager zamówień -> Szablony email. Następnie można określić, kiedy wiadomość ma zostać automatycznie wysłana (np. wiadomość po odebraniu wpłaty) w dziale Manager zamówień -> Automatyczne akcje.

 6. Nazwę nadawcy można ustawić zarówno w szablonie SMS, jak i bezpośrednio na karcie zamówienia przed wysłaniem wiadomości. Powinna być ona zgodna z nazwą nadawcy zdefiniowaną w ustawieniach konta w serwisie SMSPLANET

 7. Potrzebujesz pomocy?
Integracja BaseLinker

Aktywna - bezterminowo

Specjalnie na start otrzymujesz od nas 20 pkt. Dzięki temu masz możliwość wysłania 20 wiadomości SMS zupełnie za darmo. Zacznij już teraz swoją wysyłkę i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów komunikuj się ze swoimi klientami.

Zdobądź dodatkowo 30 pkt które pozwolą Ci wysłać 30 wiadomości SMS. Dzięki temu masz szansę na 50 darmowych wiadomości na start. Zajmie Ci to jedynie 3 minuty. Co należy zrobić aby je otrzymać?

 • Polub nasz fanpage na Facebook.
 • Udostępnij go na swojej osi czasu.
 • Wyślij wiadomość na kontakt@smsplanet.pl


Zarejestruj darmowe konto

i odbierz darmowy pakiet startowy