Promocje SMSPLANET

Sprawdź nasze aktualne promocje

Promocja SMS BaseLinkes

Aktywna do 31.12.2021

Gwarantowana stawka 0,07 zł netto za wiadomość SMS do końca roku dla klientów PostPaid.

Stawka kierowana jest dla wysyłek do 100 000 wiadomości SMS w skali miesiąca. Wysyłasz więcej? Skontaktuj się z nami

Oferta kierowana jest do osób posiadających integrację z systemem Call Center Online oraz konto w serwisie smsplanet.pl  Jak możesz skorzystać z oferty?

 1. Zarejestruj bezpłatne konto w serwisie SMSPLANET
 2. Przejdź do zakładki Pomoc (górne menu), a następnie wybierz "Przejdź na Post Paid".
 3. Wypełnij krótki formularz

 4. Kliknij w zielony przycisk Wyślij prośbę o draft umowy
 5. Czekaj na kontakt swojego opiekuna. Zazwyczaj trwa to do 24h. Jeśli zależy Ci na czasie zadzwoń pod numer +48 573 568 999

Zintegruj swoje konto Call Center Online z naszą platformą bez ponoszenia dodatkowych opłat oraz znajomości programowania. Zrobisz to w zaledwie kilku prostych krokach. Wtyczka umożliwia wysyłanie do klientów wiadomości SMS, z wykorzystaniem serwisu Call Center Online.


O tym w jaki sposób połączyć swój system Call Center Online i SMSPLANET dowiesz się na stronie callcenteronline

Nieaktywna 1.12.2020 - do 31.12.2020

Oferta dotyczy zasilenia konta dla stawek 0,07 - 0,12 zł netto za wiadomość SMS do 31.12.2020

Promocja kierowana jest do osób posiadających integrację z systemem Baselinker oraz konto w serwisie smsplanet.pl oraz dotyczy usług PrePaid (przedpłata). Wystarczy doładować konto do 31.12.2020, a zasilona ilość wiadomości SMS zostanie powiększona o 10%. Oznacza to tyle, że za każde zakupione 100 SMS-ów otrzymasz aż 10 wiadomości ekstra! Jak możesz skorzystać z oferty?

 1. Jeśli posiadasz już u nas konto PrePaid zaloguj się do swojego panelu klienta SMSPLANET
 2. Przejdź do zakładki Płatności, a następnie Doładuj konto.
 3. Wybierz typ i ilość wiadomości SMS

 4. Kliknij w zielony przycisk Mam kod promocyjny, a następnie wpisz kod 10BL2020 i zatwierdź
 5. Po opłaceniu zamówienia Twoje punkty zostaną automatycznie dodane do Twojego salda.

 6. Potrzebujesz pomocy?
Promocja SMS BaseLinkes

Nieaktywna od 13.11.2020 do 30.11.2020

*Oferta dotyczy zasilenia konta dla stawek 0,07 - 0,12 zł netto za wiadomość SMS do 30.11.2020

Oferta Black Friday 2020 kierowana jest do osób posiadające konto w serwisie smsplanet.pl i dotyczy usług PrePaid (przedpłata). Wystarczy doładować konto do 30.11.2020, a zasilona ilość wiadomości SMS zostanie powiększona o 15%. Oznacza to tyle, że za każde zakupione 100 SMS-ów otrzymasz aż 15 wiadomości ekstra! Jak możesz skorzystać z oferty?

 1. Jeśli posiadasz już u nas konto PrePaid zaloguj się do swojego panelu klienta SMSPLANET
 2. Przejdź do zakładki Płatności, a następnie Doładuj konto.
 3. Wybierz typ i ilość wiadomości SMS

 4. Kliknij w zielony przycisk Mam kod promocyjny, a następnie wpisz kod 15BF2020 i zatwierdź
 5. Po opłaceniu zamówienia Twoje punkty zostaną automatycznie dodane do Twojego salda.

 6. Potrzebujesz pomocy?
Black Friday 2020 - kod promocyjny

Integracja SALESmanago

Nieaktywna od 7.07.2020 do 30.11.2020

Zintegruj swoje konto SALESmanago z naszą platformą. Na hasło "SALESmanago" otrzymasz gwarantowaną stawkę 0,07 zł netto do końca roku, a po okresie promocyjnym jako klient SALESmanago będziesz mógł liczyć na preferencyjne stawki.

Wysyłasz więcej niż 100 000 wiadomości SMS? Napisz do nas i negocjuj jeszcze niższe stawki.

Wtyczka umożliwia wysyłanie do klientów wiadomości SMS, z wykorzystaniem serwisu SALESmanago. Aby wysyłać wiadomości SMS do klientów, wykonaj następujące kroki:

 1. Zarejestruj się w serwisie SMSPLANET
 2. Uzupełni swoje dane firmowe
 3. W panelu SALESmanago przejdź do Ustawienia -> Integracja -> Bramka SMS
  Integracja SALESmanago
 4. Powyższe dane odnajdziesz w swoim panelu klienta SMSPLANET.pl -> zakładka API.
 5. Zgłoś swoje pole nadawcy w systemie SMSPLANET (dla wiadomości jednokierunkowych) które będą widzieli klienci po otrzymaniu wiadomości SMS np. Twoja Firma lub wpisz numer 48664078423 (dla wiadomości dwukierunkowych). Akceptacja nadpisu zazwyczaj trwa do 24h w dni robocze. Do momentu akceptacji pola nadawcy możesz w ramach testów wpisać w systemie SALESmanago nadpis TEST. Numer dwukierunkowy działa bez oczekiwania na akceptację.


  Rodzaje wiadomości SMS
 6. Wyślij testową wiadomość przy użyciu specjalnego przycisku na stronie SALESmanago, aby sprawdzić poprawność połączenia z SMSPLANET
 7. Możesz już wysyłać wiadomości SMS do klientów.

 8. Skontaktuj się z nami i włącz promocję na swoim koncie

Nieaktywna - do 31.12.2019

Zintegruj swoje konto BaseLinkes z naszą platformą. Do końca roku otrzymasz gwarantowaną stawkę od 6 do 8 gr (w zależności od wysyłki). Usługa dostępna dla klientów PostPaid.

Wtyczka umożliwia wysyłanie do klientów wiadomości SMS, z wykorzystaniem serwisu BaseLinkes. Aby wysyłać wiadomości SMS do klientów, wykonaj następujące kroki:

 1. Zarejestruj się w serwisie SMSPLANET
 2. W formularzu BaseLinkes w zakładce Integracje wprowadź wskazane dane autoryzacji pobrane z serwisu SMSPLANET które odnajdziesz w zakładce API
 3. Zgłoś swoje pole nadawcy (dla wiadomości jednokierunkowych) które będą widzieli klienci po otrzymaniu wiadomości SMS np. Twoja Firma lub wpisz numer 48664078423 (dla wiadomości dwukierunkowych). Akceptacja nadpisu zazwyczaj trwa do 24h w dni robocze. Do momentu akceptacji pola nadawcy możesz w ramach testów wpisać w systemie BaseLiner nadpis TEST. Numer dwukierunkowy działa bez oczekiwania na akceptację.


  Rodzaje wiadomości SMS
 4. Wyślij testową wiadomość przy użyciu specjalnego przycisku na tej stronie, aby sprawdzić poprawność połączenia z SMSPLANET
 5. Możesz już wysyłać wiadomości SMS do klientów. Wiadomości mogą być wysyłane na 2 sposoby:

  Wiadomości SMS wysyłane ręcznie - wiadomość należy wpisać w sekcji wiadomości na karcie pojedynczego zamówienia, jako rodzaj wysyłki należy wybrać 'Wiadomość SMS'.

  Wiadomości SMS wysyłane automatycznie - treść wiadomości należy najpierw zdefiniować w dziale Manager zamówień -> Szablony email. Następnie można określić, kiedy wiadomość ma zostać automatycznie wysłana (np. wiadomość po odebraniu wpłaty) w dziale Manager zamówień -> Automatyczne akcje.

 6. Nazwę nadawcy można ustawić zarówno w szablonie SMS, jak i bezpośrednio na karcie zamówienia przed wysłaniem wiadomości. Powinna być ona zgodna z nazwą nadawcy zdefiniowaną w ustawieniach konta w serwisie SMSPLANET

 7. Potrzebujesz pomocy?
Integracja BaseLinkes

Aktywna - bezterminowo

Specjalnie na start otrzymujesz od nas 20 pkt. Dzięki temu masz możliwość wysłania 20 wiadomości SMS zupełnie za darmo. Zacznij już teraz swoją wysyłkę i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów komunikuj się ze swoimi klientami.

Zdobądź dodatkowo 30 pkt które pozwolą Ci wysłać 30 wiadomości SMS. Dzięki temu masz szansę na 50 darmowych wiadomości na start. Zajmie Ci to jedynie 3 minuty. Co należy zrobić aby je otrzymać?

 • Polub nasz fanpage na Facebook.
 • Udostępnij go na swojej osi czasu.
 • Wyślij wiadomość na kontakt@smsplanet.pl


Zarejestruj darmowe konto

i odbierz darmowy pakiet startowy