Mobilne płatności

Szybkie płatności telefonem komórkowym

Direct Billing

Mobilna płatność telefonem komórkowym. Użytkownik zostaje obciążony kwotą z obecnego salda na koncie lub kwota zostaje mu doliczana do rachunku operatora w przypadku usług abonamentowych. Usługa może zostać wykorzystana również w płatnościach cyklicznych co pozwoli w określonych terminach obciążać kwotą użytkownika. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się dla usług abonamentowych które pozwalają użytkownikowi opłacać za daną usługę co np. miesiąc bez konieczności ponoszenia opłat za np. cały rok z góry.

Przy tego rodzaju płatności mobilnej użytkownik chcący skorzystać z daj usługi w bramce płatności podaje swój numer telefonu komórkowego. Płatność za usługę odbywa się w 3 szybkich krokach. 


  1. Podaj numer telefonu
  2. Przepisz PIN otrzymany w wiadomości SMS
  3. Uzyskaj dostęp do zamówionych treści

Skontaktuj się z nami aby poznać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

SMS Premium

Forma płatności za produkty lub usługi przy pomocy telefonu komórkowego. Użytkownik dokonując płatności za określoną usługę zostaje obciążony kwotą z obecnego salda lub kwota zostaje doliczona do jego salda abonamentowego. Wygodna i szybka forma płatności w której użytkownik wysyła wiadomość SMS pod wskazany numer 4-5 cyfrowy i określonej treści (prefiksie). W odpowiedzi otrzymuje kod który należy potwierdzić na stornie usługi z której chce skorzystać. To właśnie ten kod pozwala rozpoznać status płatności. Po prawidłowym obciążeniu użytkownika zwracany jest prawidłowy status który umożliwia Ci udostępnienie klientowi zamówionej treści. 

Numery Premium SMS zawsze rozpoczynają się cyfrą 7 lub 9, a kolejne liczny określają kwoty netto jakie poniesie użytkownik. Do dyspozycji mamy przedział wiadomości SMS Premium od kilkudziesięciu groszy do nawet 25 zł netto. Prowizje za wygenerowany ruch na naszym portalu zaczynają się od 48%. Nasz system pozwoli Ci na ciągły podgląd w statystyki danego numeru z rozgraniczaniem na poszczególne prefiksy. Do dyspozycji masz możliwość uruchomienia dedykowanego numeru w pełni przeznaczonego do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami aby poznać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.


Zarejestruj darmowe konto

i odbierz darmowy pakiet startowy