Poznaj nas i nasze otoczenie

Chcesz nas poznać osobiście? Zapraszamy do biura.

Kilka słów o nas i naszej pracy

Gdzie nas można znaleźć?

Siedziba naszej firmy mieści się w Ślęzy (55-040) przy ul. Pszennej 8 (3 km od Wrocławia). To właśnie w tym miejscu codziennie rozwijamy naszą platformę o nowe funkcjonalności oraz spotykamy się z naszymi klientami. Masz ochotę nas poznać i przy kawie porozmawiać o możliwościach rozwinięcia swoich kontaktów z klientami za pomocą SMS-ów? Gorąco zapraszamy! Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem które z każdym dniem rośnie. Chcesz wiedzieć co inni sądzą o naszej pracy? Sprawdź nasze referencje.

Dlaczego my?

Na rynku SMS działamy już od 5 lat. Przez ten okres czasu przeszliśmy przez niezliczoną liczbę problemów, pomysłów i wdrożeń. Pozwoliło to nam zdobyć doświadczenie z którego w dniu dzisiejszym jesteśmy dumni. Każdy dzień stawia przed nami nowe wyzwania, a my z uśmiechem na twarzy stawiamy im czoła. Wszystko dlatego że lubimy naszą pracę. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko takie które wymagają czasu i odpowiedniego podejścia. Wierzymy, że ciągły rozwój nas samych i naszej platformy przekłada się na rozwój naszych klientów.

Wiemy czym jest indywidualne podejście do każdego klienta. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom klienta ponieważ mamy pełną świadomość tego że bez klientów nie ma szans na rozwój oraz nasze wypłaty.Zarejestruj darmowe konto

i odbierz darmowy pakiet startowy