Twój system w połączeniu z naszym SMS API

Automatyzuj proces wysyłania wiadomości SMS przy pomocy gotowych narzędzi lub SMS API

Połącz się przez proste SMS API ze swoim systemem

Nasze SMS API pozwoli Ci w pełni zautomatyzować wysyłkę wiadomości SMS. Połącz się ze swoim wewnętrznym systemem już teraz i ustalaj treści wiadomości SMS oraz to kiedy mają być wysyłane wiadomości do Twoich klientów. 

Wyjdź naprzeciw swoim klientom i pozwól im być na bieżąco. Twój ruch w systemie może automatycznie być widoczny dla Twoich klientów. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz pamiętać o kontakcie z klientem ponieważ Twój system SMS w połączeniu z SMSPLANET informuje go o wszystkim. Jeśli nie wiesz w jaki sposób to rozwiązanie mogłoby się sprawdzić w Twojej firmie to daj szansę nam się wykazać. Skontaktuj się z nami, a nasz dział marketingowy w połączeniu z działem technicznym z pewnością coś zaproponuje.

sms api

Gotowe implementacje naszego API do wysyłki wiadomości SMS

Możesz skorzystać z naszych rozwiązań, dostępnych za darmo, gotowych do użycia w Twoim systemie. Wystarczy zapoznać się ze specyfikacją danej implementacji i zintegrować ją ze swoim kodem, aby zautomatyzować wysyłkę SMS. Dzięki skorzystaniu z tego rozwiązania, unikasz potrzeby implementacji naszego API we własnym zakresie.

Aktualnie dostępne implementacje:

Klient w języku PHP (PHP >= 5.6) Klient w języku JAVA

Skorzystaj z wtyczek ecommerce do połączenia z bramką SMS

Prowadzisz sklep online? Nasze wtyczki pozwolą Ci zautomatyzować wysyłkę SMS do Twoich klientów, dzięki połączeniu systemu e-commerce z bramką SMS Możesz ich powiadamiać o wydarzeniach, które mają miejsce podczas wizyty w Twoim sklepie, np. utworzenie nowego zamówienia, zmiana statusu zamówienia czy potwierdzenie złożenia zamówienia. Taka wiadomość może zawierać wszystkie niezbędne dla Twojego klienta informacje jak numer czy kwota zamówienia. Dodatkowo wiadomości mogą być spersonalizowane, nasza wtyczka może automatycznie wstawić w treść wiadomości SMS imię, nazwisko czy adres klienta sklepu.

Aktualnie posiadamy wtyczki do:

Zintegruj się z zewnętrznym systemem dzięki gotowym rozwiązaniom 

Integracja BaseLinker

Zarządzanie sprzedażą internetową, integracja sklepu z Allegro, Amazon i eBay

  • Wszechstronny manager zamówień
  • Obsługa sprzedaży z wielu źródeł
  • Szybkie wystawianie aukcji
  • Integracje z kurierami
Integracja SMSPLANET

Nasze plany na rozwój platformy w 2019 Sprawdź jakie funkcjonalności zamierzamy wdrożyć do końca tego roku.

SMS-y globalne

To największe przedsięwzięcie które przed sobą stawiamy. Wspólnie z nami dotrzesz SMS-em do każdego kraju na świecie.

Email marketing

Masowa wysyłka email pozwoli na uzupełnienie możliwości dotarcia w sposób elektroniczny do swoich klientów.

Własna karta SIM

Rejestracja swojej prywatnej karty SIM do masowej wysyłki SMS. Nasz system pozwoli Ci korzystać z własnej karty SIM.Zarejestruj darmowe konto

i odbierz darmowy pakiet startowy