Program Partnerski

Zarabiaj wspólnie z nami za polecanie klientów.

Proste i przejrzyste warunki współpracy

Jeśli posiadasz potencjalnych klientów którzy byliby zainteresowani naszymi usługami to Program Partnerski został stworzony właśnie dla Ciebie. Przejrzyste i klarowne warunki pozwolą Ci na zarobki z poleconych firm od samego początku naszej współpracy do momentu jej rozwiązania. W naszym wspólnym interesie jest dbanie o klientów dlatego gwarantujemy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy aby polecona osoba była w pełni zadowolona z naszych usług, co pozwoli Ci zarabiać swoją prowizję w każdym miesiącu. Poniżej przedstawiamy warunki współpracy oraz informacje o tym w jaki sposób możesz przystąpić do naszego Programu Partnerskiego.

Do kogo kierujemy nasz Program Partnerski?

Nasz Program Partnerski kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm. W obu przypadkach należy w pierwszej kolejności wysłać do nas chęć nawiązania współpracy. W tym celu należy skorzystać z formularza zamieszczonego w dolnej części strony

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział administracyjny zajmuje się aktywacją Twoich usług. Jeśli nic nie budzi naszej wątpliwości przesyłamy prośbę o podpisanie umowy współpracy.

Draft umowy współpracy

Po przesłaniu skanu podpisanej umowy usługa zostaje AKTYWNA oraz w mailu przesyłamy informację o pozytywnej weryfikacji. Od tego momentu możesz przekazywać swoim klientom link do rejestracji który odnajdziesz w zakładce "Program Partnerski" w panelu SMSPLANET. Każda osoba która zarejestruje się z Twojego linku zostanie automatycznie przypisana do Twojego konta. Nasz system przewiduje również sytuacje w której dana firma zarejestrowała się z czystego linku. W tej sytuacji należy nas poinformować o takiej sytuacji, a nasi administratorzy ręcznie przypiszą danego klienta do Twojego konta.

Rozliczenie za system prowizyjny

Raz pozyskany klient generuje ciągłe prowizje dla Ciebie ze swoich wysyłek SMS. Rozliczanie odbywa się raz w miesiącu na podstawie dostarczanego przez nas raportu pod wskazany przez Ciebie adres email. Raport generowany jest zawsze ostatniego dnia miesiąca i dotyczy zrealizowanych wpłat przez poleconych klientów. Zapłata należnego wynagrodzenia nastąpi na podstawie faktury VAT wystawianej na podstawie dostarczonego raportu. Faktura VAT zostanie opłacona do 14 dni od dnia dostarczenia faktury przez Ciebie. Jeśli jesteś osobą prywatną to rozliczanie odbywa się na podstawie Rachunku.

Przykładowy raport:

raport


Tabela prowizji

Koszt 1 wiadomości SMS dla Klienta Partnera (zł netto)* Prowizja (zł netto)
0,12 0,022
0,11 0,018
0,10 0,016
0,09 0,012
0,08 0,008
0,07 0,005
0,06 0,002

*Stawki są zaokrąglane do setnej części złotówki w dół np. stawka 0.115 zł netto zostanie zaokrąglona do wartości 0.11 zł, co odpowiada prowizji w wysokości 0.018 zł.

Wyślij swoje zgłoszenie i zostań naszym Partnerem już dzisiaj!Zarejestruj darmowe konto

i odbierz darmowy pakiet startowy