Przyjęcie do grona członków Klubu Biznesu Olympic i spotkanie zamknięte w Imparcie.

Klub Biznesu Olympic

Ostatnio mieliśmy zaszczyt dołączyć do grona członków Klubu Biznesu Olympic. Dzięki spotkaniom networkingowym, możemy jako firma się rozwijać i proponować nowe rozwiązania. Podczas licznych rozmów z przedsiębiorcami z wielu branż, tłumaczymy na czym polega marketing SMS. Dopasowujemy rozwiązania indywidualnie do potrzeb, udoskonalając swoje usługi dostosowując je do wymogów rynkowych. Uświadamiamy, że marketing SMS to nie tylko budowanie wizerunku, ale także windykacja SMS, pomoc w sprzedaży czy automatyzacja komunikacji.

W styczniu, w teatrze IMPART we Wrocławiu, odbyło się spotkanie zamknięte dla Klubu Biznesu Olympic. Podczas zebrania omówiliśmy nowe zasady i plany klubu. Dzięki ciekawym dyskusjom wzbogaciliśmy się o nowe pomysły, przekazane rekomendacje dla poszczególnych Klubowiczów: Control BHP, Starlit, Unum, Max Fliz, Profi Art, 24 Sejf, MPK, Zec Service, AppWorld z SMSPLANET, Grodex, ProAsekuracja, Goldenmark, Play, Taxi Grosz, OVB i Aqua Serwis.

Głównymi celami spotkań zamkniętych jest wzajemna pomoc, szukanie rozwiązań, przekazywanie kontaktów, burza mózgów i integracja. SMSPLANET będzie wnosić do grona nowe podejście do biznesu, wiedzę na temat marketingu SMS, powiadomień SMS, SMS API i nowe zagadnienia, takie jak windykacja SMS. Dzięki wzajemnym relacjom i rozmowom, będziemy się rozwijać i sobie pomagać w biznesie. Liczymy, że teraz każde następne spotkanie będzie jeszcze bardziej owocne!

Spektakl charytatywny

Uwieńczeniem spotkania był spektakl charytatywny pt. ,,Nadzieja”, na który wybraliśmy się wraz z kilkoma klubowiczami. Widowisko było poświęcone zbiórce pieniędzy na 18-letnią maturzystkę. Poprzez pomoc innym stajemy się lepszymi ludźmi, dlatego takie przedsięwzięcia są również ważnym elementem działalności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *